Od února jede Fíha Dýha naplno!

22.01.2024
Od února jede Fíha Dýha naplno!

Od 1. 2. 2024 opět naplno rozjíždíme projekt Fíha Dýha


Můžete se těšit na postupnou rozesílku objednávek. 

Jak to bude probíhat?
Protože projekt dlouhou dobu stál, máme v systému i starší objednávky. Naše paní Dýhová všechny postupně obvolá a domluví se, zda je objednávka ještě aktuální. 

Z hlediska logistiky jsme museli přistoupit ke změně balení. Krabice s dýhou budou 4 kg. Cena je stejná. Platíte pouze poštovné za  dobírku (cena za dopravné 240 Kč v rámci celé ČR, 15 € v rámci celé SR ) ZDARMA krabice vzorků nejrůznějších druhů dýh!

V případě, že jste individuální zájemce tedy soukromá osoba také stačí vyplnit přihlašovací formulář a bude Vám zaslána stejná krabice s dýhou za cenu 480 Kč v ČR, 30  v rámci SR.

Budeme rádi za zaslané fotky s ukázkou výrobků dětí. Postupně je budeme přidávat na náš web a FB stránky https://www.facebook.com/fihadyha 

Pro inspiraci přikládáme překrásnou práci od Ninušky a jejího děděčka Martina Šnajdra. Jedná se o kombinaci kůží a dýh. 

Radi vidíme, když naše dýha dělá radost dětem ve školách a školkách stejně tak i v domácích dílnách s rodiči či prarodiči.

Děkujeme za váš zájem o projekt Fíha Dýha. Během dlouhé pauzy nám ohlasy po znovuspuštění dělaly velkou radost a vynaložili jsme maximum, abychom mohli konečně zase rozesílat dýhu dětem.


Dýha

Aktuality

Od února jede Fíha Dýha naplno!

22.01.2024 - Od 1. 2. 2024 opět naplno rozjíždíme projekt Fíha Dýha Můžete se těšit na postupnou rozesílku objednávek.  Jak to bude ... Od února jede Fíha Dýha naplno!

Pozastavení projektu Fíha Dýha

25.09.2023 - Bohužel se nám stále nepodařilo zajistit správný chod projektu Fíha Dýha. Sešla se spousta nepříjemných provozních událostí a momentálně nejsme schopni ... Pozastavení projektu Fíha Dýha

Fíha Dýha jede na prázdniny

28.06.2023 - Z důvodu organizačních změn a dovolených má projekt Fíha Dýha také prázdniny. Bohužel již nestihneme odbavit objednávky, které přišly po ... Fíha Dýha jede na prázdniny

Přihlásit se
Partneři
Partner projektu SAPELI, a.s. SAPELI, a.s.
největší výrobce interiérových dveří a zárubní na českém trhu
Partner projektu Danzer Bohemia Dýhárna s.r.o. Danzer Bohemia Dýhárna s.r.o.
výrobce a prodejce přírodních dýh
Partner projektu Jan Ficek Dřevovýroba s.r.o. Jan Ficek Dřevovýroba s.r.o.
český výrobce sesazenek z dýh
Partner projektu GRENA a.s. GRENA a.s.
Výroba protipožárních, nehořlavých, izolačních a akustických desek
© FÍHA - DÝHA, všechna práva vyhrazena.