Velká zimní výrobní soutěž na téma vánoční stromeček

01.11.2019

Rok se zase s rokem sešel a my tu pro vás máme další velkou zimní výrobní soutěž J 

A jaké nás pro letošní rok čeká téma?

VÁNOČNÍ STROMEČEK

Už teď se moc těšíme, jaké výrobky z dýhy nám do soutěže, která potrvá od 1. listopadu 2019 až do 12. prosince 2019, zašlete.

Opět soutěžíme ve 3 kategoriích dle věku soutěžících - MŠ, ZŠ I. a ZŠ II. stupeň.  Na základě došlých soutěžních fotografií výrobků na zadané téma, bude odbornou porotou z každé kategorie vybrán vítěz, kterého odměníme. Prostřednictvím facebookového profilu „Soutěž FíhaDýha“ máte navíc šanci získat za nasbíraný počet „like“ také Cenu veřejnosti.

Jak soutěžit?

Do zimní soutěže s projektem Fíha Dýha se zapojíte tak, že nám na e-mail soutez@fihadyha.cz zašlete fotografickou dokumentaci vašich 2D či 3D výrobků z dýhy na téma vánoční stromeček. Své fotografie můžete do soutěže zasílat od pátku 1. listopadu 2019 od 9:00 hod. do čtvrtka 12. prosince 2019 do 20:00 hod. Zaslané fotografie umístíme na facebookovou stránku „Soutěž Fíha Dýha“, kde bude také probíhat hlasování o Cenu veřejnosti, tedy o nejvyšší počet „like“. Toto hlasování potrvá od 1. listopadu 2019 do 15. prosince 2019 do 22:00 hod.

O co soutěžíme?

Ceny do soutěže věnovali partneři projektu Fíha Dýha  - SAPELI a.s., Jitona a.s., Danzer Bohemia Dýhárna s.r.o. a Jan Ficek Dřevovýroba s.r.o. Vítěz z každé kategorie , stejně jako  vítěz ceny veřejnosti, obdrží voucher na školní, výtvarné a kancelářské potřeby společnosti SEVT, a.s. v hodnotě 5 000 Kč.

Více informací o projektu a soutěži, včetně jejích kompletních pravidel, naleznete zde.

Doufáme, že si soutěž užijete a pomůžete nám tak zaplnit naše foto alba dalšími krásnými výrobky, které inspirují k tvoření s dýhou další a další nadšence. Vždyť není nic krásnějšího než práce s přírodními materiály, mezi které patří i naše dýha.

Vaše Fíha Dýha


 

Dýha

Aktuality

Jsme tu opět s vámi

22.05.2020 - Všichni zájemci o tvoření s přírodními materiály POZOR! Vzhledem k uvolňování opatření souvisejících s pandemií COVID-19 a pozvolným nastartováním školní docházky a obnovením ... Jsme tu opět s vámi

Fíha Dýha v době pandemie

20.04.2020 - Naši milí příznivci tvoření s přírodními materiály. Vzhledem k trvající pandemii COVID-19, uzavřeným školám a tím pádem možným problémům s doručením, ... Fíha Dýha v době pandemie

Nový partner projektu - Grena, a.s.

27.02.2020 - Novým partnerem našeho celorepublikového projektu Fíha Dýha se stala ryze česká společnost Grena, a.s. se sídlem ve Veselí nad Lužnicí, ...

Přihlásit se
Partneři
Partner projektu SAPELI, a.s. SAPELI, a.s.
největší výrobce interiérových dveří a zárubní na českém trhu
Partner projektu Danzer Bohemia Dýhárna s.r.o. Danzer Bohemia Dýhárna s.r.o.
výrobce a prodejce přírodních dýh
Partner projektu Jan Ficek Dřevovýroba s.r.o. Jan Ficek Dřevovýroba s.r.o.
český výrobce sesazenek z dýh
Partner projektu Jitona a.s. Jitona a.s.
tradiční český výrobce nábytku
© FÍHA - DÝHA, všechna práva vyhrazena.